Про це заявив, виступаючи перед учасниками надзвичайного з’їзду, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Він висловив подяку всім учасникам з’їзду за довіру і підтримку, надану йому як кандидату в Президенти України. «Я щиро дякую за надану мені довіру. Я докладу максим зусиль, щоб її виправдати, і намагатимусь зробити так, щоб вам не було соромно за сьогоднішнє рішення, ми переможемо!»- сказав Юрій Бойко.

«Ми виступаємо за мир, а нинішня влада п’ять років продовжує війну. Ми за об’єднання країни, а вони розколюють суспільство питаннями мови і релігії. Ми за зниження тарифів, а вони навесні планують чергове підвищення. Ми єдина альтернатива цим руйнівникам, ми – творці!» – підкреслив опозиційний політик.

Наш головний пріоритет – це зупинити бідність. «Перше, що ми зробимо після перемоги – це негайно почнемо прямі переговори для досягнення миру. Криваве протистояння на сході України буде зупинено. Ми знизимо тарифи і встановимо справедливі ціни, які дозволять людям жити гідно і відчувати себе вільно. Ми скасуємо антилюдську «медреформу». Держава забезпечить громадянам доступну і якісну медицину. На вулицях буде закон і порядок. Правоохоронна система буде захищати людей, а не владу від власних громадян. Ми переглянемо пенсійну реформу, гарантуємо соціальний захист всім, хто його потребує – малозабезпеченим, пенсіонерам, ветеранам, військовослужбовцям, чорнобильцям, молодим сім’ям. Завдяки сильній економіці українці отримуватимуть гідну оплату за свою працю, будуть жити по-людськи», – сказав він.

Юрій Бойко закликав учасників з’їзду вірити в перемогу і свої сили, тому що реалізувати ці плани можна тільки великою надійною командою.

«Я говорю «ми», тому що все це можна реалізувати тільки великою командою. І вона у нас є. Це – ви, наші друзі і однодумці! І я вам аплодую. Від нас з вами залежить майбутнє нашої країни. Нам вірять мільйони українців. За нами майбутнє, і ми з вами переможемо!»- підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи