Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко та довірена особа кандидата на пост Президента України Юрія Бойка Анатолій Мелашенко зустрілися з трудовим колективом Регіональної газової компанії «Житомиргаз».

Працівники газової компанії зауважили, що стурбовані соціально-економічною кризою в країні. Власне, як і всі українці. За останні п’ять років кожна третя сім’я в Україні опинилася за межею бідності. Питання купівлі власного житла чи автомобіля, питання банальної відпустки більше не стоїть на порядку денному української родини. Сьогодні чільне місце там займає виключно харчування та оплата житлово-комунальних послуг. Сьогодні життя в Україні — це квест на виживання.

31 березня виборці отримають бюлетені, де буде близько сорока прізвищ кандидатів — це рекорд за усі роки незалежності України. Однак далеко не кожен з бажаючих очолити країну гідний цього. Далеко не кожен здатен і хоче покласти край розрусі та бідності. Водночас серед кандидатів є той, хто здатен відродити Україну, наголошують Юрій Павленко та Анатолій Мелашенко. Це — Юрій Бойко.

«Пріоритет Юрія Бойка — подолання бідності на основі сильної національної економіки. Він забезпечить гідні зарплати та пенсії, крім того будуть погашені борги із заробітної плати працівникам державних підприємств та бюджетних установ. Не менш важливим питанням є тарифна політика. Ми, команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, вважаємо, що газ власного видобутку має йти на потреби населення, а не бути предметом спекуляцій. А якщо імпортований газ закуповувати за прямими контрактами, а не через посередників, то ціну блакитного палива можна знизити до 3 800 грн за тисячу кубометрів для всіх категорій споживачів. Усе це реально і буде втілено у життя після перемоги Юрія Бойка на президентських виборах», — зазначив Юрій Павленко.

«Юрій Бойко має чітке бачення розвитку країни. Він зможе забезпечити зростання економіки до 5-7% на рік шляхом розвитку високих технологій та надання ефективної державної підтримки національному товаровиробнику. Паралельно з цим буде розпочато боротьбу з безробіттям. Відновлення промисловості дозволить створювати нові робочі місця та поверне трудових мігрантів додому», — додав Анатолій Мелашенко.

Опозиційні політики закликають українців 31 березня прийти на виборчі дільниці та проголосувати за реальну незалежність України завдяки сильній економіці та за гідне життя у мирній країні.

Останні записи