Дорогі ветерани війни і праці, шановні співвітчизники, щиро вітаю Вас з Днем Великої Перемоги!

Цей День був і навіки залишиться символом героїчного подвигу наших людей, сили духу, непереможного прагнення до миру і свободи.

Український народ – народ-переможець. Пліч-о-пліч з представниками інших націй і народів 74 роки тому український народ перегородив шлях ідеології ненависті та поневолення.

Сьогодні ми з гордістю і повагою згадуємо про заслуги тих, хто на бойовому і трудовому фронтах кував Велику Перемогу, хто поклав своє життя заради майбутнього кожного з нас.

Пам’ять і вдячність за Ваші заслуги буде вічно жити в наших серцях. Нікому не вдасться перекреслити славні сторінки нашої історії, викреслити пам’ять про великий подвиг.

Низький уклін усім ветеранам війни і праці. Ми в неоплатному боргу перед Вами і зробимо все від нас залежне, щоб забезпечити Вам гідне життя.

Упевнений, наш народ з честю пройде через всі історичні випробування сьогоднішніх днів, відновить мир в Україні і збереже єдність країни. Країни, – в якій немає місця ксенофобії, нетерпимості, приниженню людської гідності та прав людей.

Наша країна, єдиний український народ будуть мирно жити і розвиватися!

Юрій Бойко, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи