ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вітає всіх українських трудящих зі святом! Всіх українських громадян, хто роками створював фундамент для незалежності України і сьогодні чесною працею забезпечує себе і свої сім’ї. Завдяки вашим щоденним зусиллям живе національна економіка, створюються умови для розвитку нашої країни.

Режим, який п’ять років тому прийшов до влади, грубо і цинічно привласнював собі результати вашої праці. Прикриваючись патріотичними гаслами і ховаючись за розмовами про «реформи», всі ці п’ять років вони позбавляли українських трудящих їхніх соціальних прав, знищували робочі місця, руйнували соціальну державу. І весь цей час верховні чиновники і члени їхніх сімей наживали капітали на приниженні українських громадян, поборах з підприємців, корупції та розкраданні державного бюджету.

Повсякденними реаліями українських сімей стала трудова бідність, непідйомні ціни і тарифи, жебрацька пенсія, недоступна медицина і неповноцінна освіта. Мільйони українських трудівників сьогодні змушені шукати заробіток за кордоном, випрошувати у держави «допомогу» і «дотації», домагатися від влади виконання покладених на неї законом соціальних зобов’язань в українських і міжнародних судах.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ боротиметься за права і захистить інтереси українських трудящих. Ми доб’ємося повернення всіх соціальних прав громадян і відновлення соціальної держави в Україні, як того вимагає Конституція.

Ми забезпечимо відродження економіки і створення нових робочих місць. Ліквідуємо трудову бідність. Скасуємо грабіжницькі комунальні тарифи, створимо дієву систему державної підтримки для всіх, хто її потребує. Українські трудящі будуть отримувати гідну винагороду за свою працю.

Ми гарантуємо турботу держави про пенсіонерів, допомогу і підтримку ветеранам війни і праці, всім, хто своєю самовідданою і чесною працею забезпечував життя і розвиток нашої країни.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ доб’ється відновлення в Україні системи загальної, доступної та якісної медичної допомоги. Ми зупинимо руйнування і занепад системи освіти, забезпечимо турботу про сім’ї з дітьми.

Сьогодні забезпечення миру в Україні, побудова соціально відповідальної, справедливої і демократичної держави – це загальна мета для всіх нас. Після повної зміни влади, перевиборів парламенту та формування нового уряду у нас з’явиться шанс її реалізувати.

Ми закликаємо до єдності і солідарності всіх людей праці в Україні. Тільки разом ми повернемо країні майбутнє. Борімося разом — разом переможемо!

Останні записи