6 червня у Києві відбувся Всеукраїнський об’єднавчий з’їзд партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Понад 1 500 делегатів, прихильників та активістів політичної сили приїхали з усіх регіонів України.

Своїм головним завданням з’їзд визначив перемогу на позачергових парламентських виборах, призначених на 21 липня 2019 року.

Вірити у перемогу і свої сили закликав учасників з’їзду засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко. Політик зазначив, що всі підстави для цього є – оскільки є сильна команда однодумців і мільйони людей, які підтримують ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ.

«Ми йдемо захищати людей, тому що вони довірили це нам. І я переконаний, що ми їх захистимо. Ми дамо відповіді на всі питання, які їх хвилюють, які вони ставлять, коли ми приїжджаємо у регіони. Ми принесемо в країну мир, покращимо життя людей, відновимо стабільність, забезпечимо розвиток української економіки. Ми зробимо все те, що громадяни хочуть бачити в країні. І ми знаємо, як це зробити. Ми почали цю роботу, почали цю боротьбу. Ми досягнемо успіху, і вам не буде соромно, що ви нас спрямували у бій. Ми переможемо! Перемога буде за нами! З нами мільйони!» – підкреслив Юрій Бойко.

Вадим Рабінович закликав учасників з’їзду не думати про тих, хто проти нас, а думати і вірити у тих, хто з нами.

«З нами мільйони громадян. Ми об’єдналися заради миру! Ми зупинимо тарифний геноцид! Ми встановимо мир у Донбасі! Перемога буде за нами!» – заявив у своєму виступі засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Голова Політради партії Віктор Медведчук звернув увагу на те, що дата з’їзду співпала з великим православним святом.

«Сьогодні знаковий день для нашої партії. Він ще знаменний тим, що наш з’їзд, який буде впливати на долю нашої країни, ми проводимо у день великого православного свята – Вознесіння Господнього … І в цей день ми починаємо реалізовувати програму, яка буде означати наш шлях до перемоги, наш шлях, який вийде на фінішну пряму 21 липня. Ми зобов’язані принести мир в Україну. Ми зобов’язані врегулювати ситуацію на сході країни, припинити бойові дії», – заявив Медведчук.

Як підкреслив у своєму виступі народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін, вже скоро Україна буде обирати новий парламент. Але одночасно вона буде обирати новий уряд і нового прем’єр-міністра. Відмінність нашої команди від інших в тому, що у нас є майбутній прем’єр-міністр. Це – Юрій Бойко.

«Юрій Бойко знає, що потрібно робити і як потрібно робити. І в цьому його головна перевага перед іншими кандидатами на цю посаду. Він пройшов нелегку виборчу кампанію, він прожив складне і змістовне життя. Він знає і вміє працювати. З ним разом на вибори йде величезна команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Я переконаний, що ми здатні сформувати уряд і зробити те, чого від майбутнього парламенту і уряду чекають мільйони наших співгромадян», – сказав Сергій Льовочкін.

За словами народного депутата Наталії Королевської, одним із ключових пріоритетів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є соціальний захист людей.

«Наша велика команда миру сьогодні тут. Ми з головною історичною місією – об’єднатися і діяти: захистити дітей, захистити ветеранів Великої Вітчизняної та пенсіонерів. Переглянути збочені реформи режиму Порошенко. Зупинити грабіж людей через ціни і тарифи. Захистити кожну мирну людину, що проживає по обидві лінії фронту. І які постраждали від цієї війни. Перемога буде за нами!» – підкреслила політик.

На з’їзді був затверджений виборчий список. У першій десятці команди миру:

1. Юрій Бойко

2. Вадим Рабінович

3. Віктор Медведчук

4. Наталія Королевська

5. Сергій Льовочкін

6. Василь Німченко

7. Нестор Шуфрич

8. Сергій Ларін

9. Сергій Дунаєв

10. Тарас Козак

В ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є сильна професійна команда, яка здатна домогтися миру та об’єднати країну.

Останні записи