Говорячи про кандидата у президенти, починати слід з його біографії. Юрій Анатолійович Бойко, кандидат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ, ‒ не просто професіонал, розважливий і прагматичний, він чесний, а в наш час лицемірства і порожнього піару це дорогого варте. І хоча людина він скромна, демонструвати свої досягнення і говорити про власні заслуги не любить, це жодним чином не применшує їх масштабу.

Те, що Бойко є батьком шістьох дітей від єдиної коханої дружини, теж свідчить на його користь. Тому що доводить його вірність і відданість родині, просту людську порядність. І він, безумовно, зацікавлений у розвитку та процвітанні України, з якою пов’язує майбутнє своїх дітей.

Я пишаюся тим, що мій кандидат, кандидат від політичної сили, до якої належу, ‒ Герой України. Тим більше що звання цього він гідний. Тому що зумів підняти український паливно-енергетичний комплекс на рівень, що визначає фактор економічної незалежності та суверенітету країни, яка ще донедавна існувала в умовах купонно-бартерної системи суспільних відносин і в якій «кравчучка» була чи не основним засобом переміщення товарів.

Як представник виконавчої влади Юрій Бойко пройшов шлях від міністра палива та енергетики, міністра енергетики та вугільної промисловості до віце-прем’єра. Але річ навіть не в тім, що він обіймав високі посади, річ у тім, що своєю сумлінною працею і прагматичним баченням вирішення проблем, особливим підходом до виконання своїх обов’язків перед країною і народом України Бойко визначив єдиний правильний вектор розвитку паливно-енергетичного комплексу України, який, на жаль, не змогли зберегти його наступники, що вміють лише піаритися та робити гучні заяви.

І гріш ціна політичній тріскотні усіх тих, хто намагається зараз очорнити цього політика, хто витягує зі «схрону» як останній підленький аргумент заяложену тему «вишок Бойка». Ця епопея наклепу триває вже п’ять років, і всі ці роки ім’я Юрія Бойка намагаються змішати з грязюкою, старанно ігноруючи і не бажаючи визнавати те, що він реально зробив для забезпечення енергетичної незалежності країни.

На жаль, до таких критиканів з їх брудними звинуваченнями приєдналися й окремі колишні соратники, а нині конкуренти, які, як ремори ‒ риби-прилипали, намагаються триматися пропрезидентського фарватеру, прагнучи влади і не гребуючи при цьому жодними засобами.

Для тих, хто не розуміє, хочу пояснити значення згаданих нафтових вишок як своєрідних доленосних маяків у сфері газовидобування. Юрій Бойко відповідав за постачання газу і вугілля, щоб громадяни України були забезпечені теплом, гарячою водою, а підприємства промислового комплексу ‒ газом і нафтою. Саме використання цих вишок в умовах ДАТ «Чорноморнафтогаз» передбачало ліквідацію дефіциту внутрішнього видобутку зазначеної сировини для задоволення потреб країни. І, відповідно, виключало перетворення України на країну-жебрака, що простягає руку «від Брюсселя до Аляски».

Спроби дискредитувати Юрія Бойка, викривальні промови з приводу вишок, перш за все з боку представників чинної влади, мають лише одну мету ‒ приховати власну безпорадність. І до того ж виправдати свою втечу і здачу Криму військам іноземної держави. Адже, тікаючи, примудрилися «забути» не лише самі ці морські бурові установки, а й людей ‒ вахту, яка здійснює експлуатацію вишок.

До речі, чи звертали ви увагу на те, як схожі Юрій Анатолійович Бойко і Леонід Данилович Кучма ‒ системністю підходу, прагматизмом, обдуманістю і витриманістю при вирішенні комплексних проблем соціального, економічного і духовного характеру в інтересах всього українського народу? Ці два керівники, які не з чуток знають виробничі процеси і які очолювали промислові мегакомплекси, що формують бюджет України, дійсно схожі, і не тільки, якщо можна так сказати, почерком своєї роботи, а й скромністю, людської простотою. І я думаю, що саме така їхня біографія, а також громадянська позиція визначають віру в них людей і глибоку повагу (від щирого серця хотілося б побажати здоров’я і Леоніду Даниловичу, з яким мені пощастило спілкуватися особисто, і Юрію Анатолійовичу).

Хочу також звернути увагу на громадянську позицію Юрія Бойка, який наполягає на необхідності амністії, всепрощення між громадянами України, адже це означає можливість відновлення миру, це недопущення посягань на святая святих ‒ православ’я східного обряду, за яке доводилося боротися, відстоюючи його протягом п’яти століть.

Юрій Бойко захищає інтереси всього українського народу. Він єдиний серед кандидатів у президенти не ділить людей на тих, хто з Заходу і Сходу, на лівих і правих, патріотів і непатріотів, а також за ознаками національності, релігії, мови. Для нього Україна єдина і неподільна, з єдиною канонічною Українською православною церквою східного обряду, в справи якої не повинна втручатися влада. Він не сприймає русофобії та дискримінації, маніпуляцій і політичних ігор. Юрій Бойко переконаний, що люди мають бачити перспективу, а не знущальне ставлення до себе з боку влади і що «правда з ними».

Якщо говорити про шляху до миру, то єдиним способом об’єднати країну, як вважає наш кандидат у президенти, може бути лише круглий стіл з усіма учасниками конфлікту. Далі ‒ припинення політики відчуження українських територій, забезпечення допомоги біженцям, зняття усіх блокад і проведення виборів на територіях окупованих областей. Необхідно вести переговори між державою і територіальними громадами, таким чином зможемо досягти цілісності країни і запобігти сепаратизму. Також слід дипломатичним шляхом домогтися твердих гарантій недоторканності кордонів України. Політик переконаний, що тільки відновлення миру і ефективна соціальна політика дозволять відновити справедливість щодо громадян України.

Держава повинна усвідомити, що шлях до миру, відновлення суверенітету і цілісності країни визначаються не квадратними кілометрами територій, а перш за все людським всепрощенням, возз’єднанням людей в одну українську націю.

Дуже важливим є питання національного єднання, адже ми живемо у багатонаціональній державі, тож на основі цього повинні сформувати єдину політичну націю, де всі народи будуть мати рівні права і рівні умови для розвитку ‒ без будь-яких обмежень і заборон. Саме забезпечення рівних умов і прав для кожного громадянина має бути пріоритетом держави. Тут варто відзначити і державну політику Бойка щодо прав переселенців, кількість яких, на жаль, більше чисельності населення деяких європейських держав.

Юрій Анатолійович відстоює і таку непопулярну за нинішньої влади ідею індустріалізації країни, побудови сучасної економіки XXI століття. Економічне зростання буде забезпечене не лише шляхом розвитку високих технологій, ефективної державної підтримки національного товаровиробника і розвитку підприємництва, а й перш за все завдяки створенню робочих місць, що стане економічною базою відродження виробничих сил нашої держави. Юрій Бойко відкрито говорить про важливість об’єднання економічного потенціалу Луганської та Донецької областей, за якими стоїть 30% валютних резервів країни, як єдино можливого шляху до відродження могутності України, перетворення її на дійсно європейську цивілізовану державу.

Пільговий режим оподаткування для аграріїв, передача землі у власність українських селян, реанімування виробничих комплексів, відновлення зв’язку науки з виробництвом, розвиток високотехнологічних галузей економіки, IT-сектора ‒ все це дозволить не лише побудувати сильну національну економіку, що забезпечує реальну незалежність, а й повернути трудових мігрантів на батьківщину. Потрібно не просто знову запустити, наприклад, ті ж доменні печі, а зігріти людські душі, щоб українці відчули, що вони потрібні своїй країні.

Юрій Бойко має намір зупинити тарифний геноцид, тому він говорить не про кратність зниження нинішніх тарифів, а про їх незаконність і необхідність встановити справедливі тарифи, які повернуть людям можливість жити в цивілізованих умовах. Потрібно звільнити українців від відкритої економічної дискримінації, що принижує честь і гідність людини.

Тим, хто сумнівається в рішучості кандидата у президенти від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ, варто згадати красномовний жест Юрія Бойка ‒ «щелепно-лицьове відторгнення» радикального наклепу і популізму. У ситуації, що склалася, такий вчинок був єдино правильним, про це свідчить і підтримка суспільства. Хто вміє відстояти власну честь і гідність, зможе захистити принципи та ідеї і своєї політичної сили.

А основні принципи ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ ‒ це мирні ініціативи та ефективна економічна і соціальна політика. Саме так ми зможемо повернути людям гідний рівень життя і впевненість у майбутньому країни. І хто, як не Бойко ‒ людина, яка вже довела, що здатна вивести країну на інший рівень розвитку, може впоратися з такими завданнями? Саме тому віриш його словам: «Ми переможемо, тому що за нами правда і люди, які прагнуть жити в нормальній, цивілізованій країні». Саме в цьому український вибір.

Василь Німченко,

народний депутат України,

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи