Передвиборна промова Петра Порошенка в ефірі програми «Свобода слова» – це суміш цинічної брехні, маніпуляцій і спекуляцій.

Чинний глава держави і кандидат у президенти, який нещодавно запевняв, що «почув» народ і зробив висновки, у передвиборному чаду виголосив феноменальну за своєю дурістю і позамежним цинізмом фразу: «Кому цікаві з українців ціни на газ, коли існування держави стає під загрозою?»

Пане президенте, ви і ваша команда, що розколола країну мовним і церковним питаннями, питанням членства у НАТО, були і залишаєтесь безнадійно далекими від українського народу. Відкриємо вам страшну таємницю, пане Порошенку: українцям мало цікаві томос, євроатлантична інтеграція та інші питання з вашого виборчого порядку денного (втім, ви й самі це вже зрозуміли за результатами першого туру). Але для українців архіважливими є ціни на газ, тарифи на опалення, комунальні послуги, які при вашій команді стрімко злетіли.

Більш того. Загрозою для існування держави українці вважають саме «реформи» чинної влади, яка віддала Україну під зовнішнє управління США, яка санкційними війнами і русофобської істерією зруйнувала не лише гуманітарну сферу, а й економіку, яка поставила мільйони громадян на межу виживання.

Що стосується повернення додому українців, які перебувають на території Російської Федерації, а також утримуються в ОРДО і ОРЛО, то це питання має вирішувати президент. Якщо він цього зробити не може, значить, потрібен інший президент. Глава держави, який буде безпосередньо повертати українців, а не звинувачувати представників опозиційної політичної сили в тому, що вони не порушили питання або не домовилися.

Кілька днів тому ви з пафосом заявляли: «Будуть повернуті додому наші хлопці, які зараз військовополоненими тримаються у в’язницях Москви». Але, проводячи політику печерної русофобії і антиросійської істерії, ви робите все, щоб цього не відбулося! Як ви збираєтеся повертати людей без прямих переговорів, без пошуку компромісів? Це чергова брехня.

Саме тому українці не вірять діючій владі. Вони втомилися від хаосу і розрухи, від обіцянок і міфів про світле європейське або євроатлантичне майбутнє. Їм потрібні не казки й обіцянки, а реальний мир, стабільність, робота, гідні зарплати, упевненість у завтрашньому дні. Це запит суспільства, який президентська команда і ваші ситуативні соратники – політичні попутники з «Народного фронту» – апріорі не здатні виконати. Ваша влада вичерпала ліміт народної довіри і стала повним банкрутом. А значить, буде відправлена на смітник історії.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи