Жорсткий тиск на організації та підприємства Донеччини, їхніх співробітників, а також органи влади, використовували на виборах 31 березня представники команди Порошенка. У хід ішов активний підкуп виборців, які проживають у зоні бойових дій. Таку інформацію повідомили у центральному штабі члени комісії від кандидата у президенти Юрія Бойка.

Так, на окрузі №52 у Торецьку у міських виборчих комісіях абсолютна більшість членів – від кандидата Порошенко і його технічних кандидатів.

Члени комісії на окрузі №45 повідомили про факт вкидання протоколів за Порошенка, але бояться оформити акт чи заяву.

Використання найсильнішого адмінресурсу зафіксовано на окрузі №60 у Волноваському районі в особі нардепа від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Дмитра Лубинця. Також у районі активно вівся підкуп виборців — від 500 до 1000 грн. за голос. Крім того, нардеп Лубинець і голова райдержадміністрації Нікольського району Олег Решетняк чинили серйозний тиск на організації та підприємства району, їхніх співробітників та органи влади. Все це відбувалося у виборчому окрузі № 60.

Члени дільничних комісій і спостерігачі від кандидата у президенти Юрія Бойка, перебуваючи під постійним тиском і побоюючись переслідувань з боку спецслужб, бояться виступити із заявами, що підтверджують факти порушень.

Останні записи