У п’ятницю, 15 березня, відбулося засідання Шевченківського районного суду м. Києва щодо розгляду позову Бойка Ю.А. до ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» про визнання протиправними дій телекомпанії щодо нерозміщення ролика кандидата у президенти України.

Нагадаємо, відеоролик Юрія Бойка заборонили до показу на UА:ПЕРШИЙ через фразу: «президент розбагатів у десятки разів, українські пенсіонери збідніли вдвічі».

Представники каналу запропонували ці фрази вирізати або замінити, оскільки, на їхню думку, ці дані не є достовірними, незважаючи на надані їм докази щодо цієї інформації, і те, що ролик вже побачили мільйони українців на різних телеканалах.

Суспільний мовник так і не надав офіційної відповіді на листа з вимогою поставити ролик. Тож Суспільний мовник залишається єдиним, хто не розмістив цей відеоролик в ефірі.

Як зазначив адвокат Максим Макушинський, такі дії телеканалу порушують закон «Про вибори Президента України» , зокрема статті 3, 60, 61, 64 закону щодо рівноправного доступу до ефіру всіх    кандидатів.

«У разі задоволення позову і набрання судовим рішенням законної сили відповідач, тобто НСТУ, буде зобов’язаний розмістити ролик передвиборчої агітації Ю. Бойка зі словами «президент розбагатів у десятки разів, українські пенсіонери збідніли вдвічі», оскільки саме ця фраза стала підставою для паузи у перемовинах між сторонами під час розміщення цього ролика», – пояснив Максим Макушинський.

Наразі розгляд справи перенесено на 19 березня.

Останні записи