У середу, 12 грудня, в Києві відбулися збори партійного активу ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, в якому взяли участь представники 16 регіональних організацій, серед яких 12 керівників регіональних партосередків, а також народні депутати, члени фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, депутати місцевих порад.

Учасники зібрання обговорили ситуацію, яка склалася в партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», і спроби її рейдерського захоплення, а також питання висунення єдиного кандидата в президенти України від опозиційних сил.

Як підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, і партійці ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, і прихильники партії повністю підтримують об’єднання опозиційних сил для протидії нинішньому режиму, який веде Україну до соціально-економічної катастрофи. «Час підтвердив, що ми були абсолютно праві, коли після проведення тривалих переговорів всередині ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ прийняли рішення об’єднатися і створити ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ. Це буде база для широкого фронту опозиційних сил», – підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що якщо не буде єдиної опозиції, то сьогоднішня влада отримає можливість і далі робити те, що практично знищує країну – нападки на церкву, використання теми війни, утиски людей за мовною ознакою і т. д.

Юрій Бойко також повідомив, що об’єднання ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вже найближчим часом буде оформлено як політична партія і висловив упевненість в її перемозі. «Перемога буде за нами. Ми переможемо, тому що за нами правда, за нами люди, які хочуть, щоб Україна знову стала нормальною цивілізованою країною», – наголосив опозиційний політик.

За підсумками зборів партійного активу було прийнято Резолюцію, якою, зокрема, постановили:

– підтримати ініціативу Юрія Бойка і Вадима Рабіновича щодо створення ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ»;

– підтримати Юрія Бойка в якості єдиного кандидата від опозиції на виборах Президента України;

– засудити рейдерську атаку на Партію «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» з боку режиму Порошенка спільно з групою Новинського-Вілкула-Колеснікова;

– Закликати членів і прихильників Партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» підтримати ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ, як єдину політичну силу, здатну повернути мир і стабільність в Україну.

Повний текст Резолюції дивіться тут.

Останні записи