У вівторок, 7 травня, до Сумського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, який розташований у Шостці, завітали представники команди ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ: депутати Сумської обласної ради Микола Войтенко і Володимир Пилипейко, а також правозахисник Дмитро Єфіменко. Обласні обранці приїхали оглянути та проінспектувати, як освоєні кошти обласного бюджету, виділені на встановлення спортивного комплексу у закладі, де постійно проживають до 50 вихованців, що потрапили у складні життєві обставини.

Наприкінці минулого року було подано депутатський запит про виділення 600 тисяч гривень з обласного бюджету. Колеги ідею підтримали, і вже через кілька місяців був закуплений майданчик, який закінчують встановлювати у дворі установи.

«Спортивний комплекс передбачає майданчики для інтерактивного розвитку дітей різного віку. У складі комплексу майданчик для ігор міні-групами у баскетбол і волейбол з гумовим покриттям, близько 15 антивандальних тренажерів, рукохід, пружинки-качалки у вигляді машинок і мотоциклів для малюків. Результатом задоволені відсотків на 70, тому що не все ще встановлено. Тренажери монтуються поетапно. Але діти вже грають і задоволені. А це для нас найголовніше», – розповів Володимир Пилипейко.

Вихованці центру в захваті від нових гойдалок і тренажерів. За словами вихователів, коли після установки дітям дозволили на них гратися, радості не було меж. Дітлахи тепер навіть не хочуть виходити на прогулянки в місто, віддаючи перевагу відпочинку на новому майданчику.

«Ми намагаємося підтримувати дітей, молодь, бо вони – майбутнє України. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ приділяє велику увагу розвитку дітей. Вуличні тренажери і дитячі майданчики ми встановлюємо не тільки в Шостці, а й по всій області. У цьому спортивному комплексі передбачені тренажери для розвитку всіх видів м’язів. Активний спосіб життя підростаючого покоління – це здоров’я нашої нації. Нам приємно, що і діти, і працівники центру щиро дякували за новий майданчик і підтримку установи», – зазначив Микола Войтенко.

Депутат говорить, що у планах – придбати для цього центру телевізор в кімнату відпочинку, оскільки старий вийшов з ладу, і професійну пральну машину.

Останні записи