27 квітня невідомі зловмисники спалили автомобіль керівника прес-служби Дніпропетровської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Володимира Пісоцького.

Ми впевнені, що це зроблено з єдиною метою – залякати і деморалізувати наш обласний актив, який на ділі довів свій професіоналізм під час президентських виборів, де наш кандидат Юрій Бойко показав заслужений високий результат по області.

Попереду – парламентські вибори, що вже зараз обіцяють стати найбруднішими в історії України. Немає сумніву, що однією з головних мішеней популістів, націоналістів і радикалів стане саме наша політична сила, яка послідовно виступає за мир, розвиток вітчизняної економіки та підвищення добробуту українців.

Але ми не боїмося! Нас не вдалося залякати переслідуваннями влади, фальшивими кримінальними справами і масованою брехнею з телеекранів. Люди побачили і відчули, що саме ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ відстоює інтереси простої людини. Тому в хід вже пішов самий справжній терор!

У цивілізованій країні такі методи політичної боротьби неприпустимі! Тому ми звертаємося до генерального прокурора, міністра МВС та голови СБУ з вимогою в максимально короткий термін розслідувати підпал машини нашого активіста, знайти і покарати винних.

Марія Пустова, керівник Дніпропетровської обласної організації політичної партії

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Останні записи