Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Співвітчизники!

Учора весь світ став свідком повного краху політичної авантюри нинішнього режиму. Чинна влада намагалася використати кризу в Керченській протоці, де постраждали українські моряки, для запровадження воєнного стану в усій країні і перенесення з 31 березня виборів президента України. Президент Порошенко зробив спробу шляхом введення воєнного стану продовжити своє правління, але ця спроба провалилася.

У той же час «компромісним» рішенням президент Порошенко ввів воєнний стан в 10 областях України, тепер там легалізована президентська диктатура. Це помста українцям, які, за даними соцопитувань, не бажають голосувати за нинішню владу і президента Порошенка на майбутніх виборах. Це явна дискримінація наших співгромадян за ознакою місця проживання та політичних симпатій. Чинний режим намагається розтоптати права і гідність людей, котрі підтримують єдиного кандидата від справжніх опозиційних сил – Юрія Бойка.

Ввівши на п’ятий рік війни воєнний стан прямо перед виборами, під виглядом боротьби з агресором, влада розділила українців за ознакою території проживання і ввела цензуру для жителів Південного Сходу, заборону на мітинги та страйки, позбавила людей права на недоторканність житла, обмежила поїздки і ввела комендантську годину. Це справжня диктатура.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє, що «воєнний стан» президента Порошенка призведе до поглиблення соціальної та економічної кризи в Україні.

Замість того щоб відкинути особисті амбіції, почати прямі мирні переговори з Російською Федерацією за участю представників Євросоюзу, чинний президент довів, що він піде на будь-які дії заради збереження своєї влади.

Ми заявляємо, що воєнний стан не наближає Україну до миру. Це шлях до ескалації війни і повного руйнування економіки країни. Ми вимагаємо негайно припинити режим диктатури Порошенка і вимагаємо його відставки за провальне управління країною і нездатність встановити мир в Україні.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зробить все можливе, щоб не допустити початку повномасштабної війни і посилення диктатури. Ми не дамо залякати українців, яких влада ненавидить за їхні політичні орієнтації, віру, мову і культуру. Ми захистимо людей, яких обікрав нинішній режим непомірними тарифами, корупцією і злодійством на війні. Ми зможемо повернути мир в Україну дипломатичним шляхом.

Ми закликаємо всі опозиційні демократичні сили на цій основі об’єднуватися з ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ – ЗА ЖИТТЯ заради припинення диктатури, розвитку демократії та встановлення миру в Україні.

 

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи