Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Співгромадяни!

Запровадження воєнного стану у країні не дозволить врегулювати кризу в Азовському морі, а тільки погіршить політичну та економічну ситуацію в Україні.

За допомогою маніпуляції із введенням воєнного стану президент Порошенко намагається узурпувати владу і скасувати президентські вибори, які він з тріском програє.

«Воєнний стан» дасть можливість нинішньому збанкрутілому режиму влаштувати зачистку неугодних, закриття ЗМІ й обмеження свободи слова, а також конституційних прав і свобод громадян України.
Нинішній режим – банкрут. Вони не мають права зупинити життя всієї країни через свою жадобу влади і нездатність вирішити військовий конфлікт на сході мирним шляхом.

Ми вимагаємо негайно залучити країни ЄС і почати прямий відкритий діалог між Україною і Росією щодо мирного врегулювання нинішньої кризи.
Ми вважаємо введення воєнного стану необґрунтованим, умови для його запровадження недостатніми і такими, в яких є очевидні ознаки заздалегідь спланованої провокації.

Першочергове завдання на сьогодні – не допустити ескалації конфлікту і захистити людей. Для цього необхідно усунути всіх військових чиновників, причетних до ситуації в районі Керченської протоки, коли ризику піддалися життя і здоров’я українських моряків.

Ми вважаємо єдиним виходом з нинішньої ситуації відставку президента Порошенка і проведення виборів президента України.

 

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи