Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ розцінює дії прокуратури стосовно Олександра Єфремова як злочин проти особистості і розправу над опозицією.

Старобільський районний суд Луганської області 3 грудня 2018 року прийняв чергове протиправне рішення про продовження запобіжного заходу Олександру Єфремову у вигляді тримання під вартою до 31 січня 2019 року.

Це відбувається вже в 14-й раз (!) – без пред’явлення будь-яких доказів провини, без розгляду реальних свідчень, без обвинувального вироку.

Це рішення в черговий раз доводить, що в сучасній Україні відсутнє верховенство закону, що насправді в країні вершиться вибіркове правосуддя чинного режиму, що не терпить будь-якого інакомислення і критики.

Це єдине пояснення того, що суд відмовляє Олександру Єфремову навіть в наданні необхідної та гарантованої Конституцією медичної допомоги.

Нинішня влада навіть не намагається приховувати, що погляди Олександра Єфремова і його тверда позиція – єдина причина арешту. Тому що він не збирається визнавати вигадані владою фальшиві звинувачення.

Судилище над Олександром Єфремовим перетворюється на безпрецедентний за кількістю порушень процес.

Цей режим не зміг розслідувати жодного гучного злочину, які позиціонував як «справу честі», проте успішно фабрикує «справи безчестя». Адже єдиний мотив цього ганебного судилища – спроба залякати і закрити рот незгодним, посіяти в суспільстві страх і зневіру, чіпляючись за владу в передвиборній агонії.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає негайно припинити судове свавілля і відпустити Олександра Єфремова на свободу. Ми вимагаємо надати йому доступ до всіх видів медичної та правової допомоги, передбачених Конституцією України.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ звертає увагу моніторингової місії ОБСЄ в Україні, міжнародних правозахисних організацій на систематичне порушення прав і свобод людини в Україні, яскравим прикладом чого є ганебне судилище над Олександром Єфремовим.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ буде боротися за Олександра Єфремова, за всіх українських громадян, які піддаються політичним репресіям, переслідуванням і гонінням з боку нинішнього режиму.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ буде виборювати перемогу на виборах, щоб відновити в Україні права людини, законність і демократію!

 

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи