Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Шановні співвітчизники!

Чинний режим більше не приховує свого справжнього обличчя. У цієї влади не залишилося нічого святого. Почавши гоніння на церкву і священнослужителів, вона підпалює ґніт найстрашнішої війни – релігійної.

Гоніння на церкву – це візитна картка всіх нелюдських і антигуманних режимів. І нинішня агонізуюча влада шляхом терору намагається встановити диктатуру в Україні. Їм мало війни на сході, вони хочуть війну всюди.

 

Обіцянки президента про збереження недоторканності майна та споруд Канонічної Української Православної Церкви виявилися цинічною брехнею. Тиску на священнослужителів не може бути ніяких виправдань.

Силовики обшукують будинок намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Павла. Сьогодні вони увірвалися в будинок до священнослужителя, а завтра можуть прийти додому до будь-якого інакомислячого українця. Їх мета – знищити тих, хто говорить іншою мовою, ходить в іншу церкву.

Владі потрібна війна, конфлікт, взаємна недовіра і атмосфера підозрілості. Вони можуть виживати тільки в таких умовах. Створити образ ворога. Більше нічого створити вони не в змозі.

Ми вимагаємо негайно зупинити терор проти Української Православної Церкви.

За діючої влади – мир в Україні неможливий.

Знищення церкви – це знищення самої України.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ надасть УПЦ всю необхідну допомогу і підтримку.

 

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи