Дії нинішнього режиму по відношенню до телеканалів «NewsOne» і «ПравдаТУТ» – це спроби нинішньої влади встановити свою монополію на істину, проводячи репресії проти неугодних ЗМІ.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє, що подібні попередження телеканалам, переслідування опозиції і тиск на церкву – це ланки одного ланцюга, за який Україну тягнуть у прірву тоталітарної диктатури. І особливо чітко це проявляється напередодні виборів, на яких нинішній злочинний режим не має жодних шансів і вже ніякої підтримки в українського народу.

Під прикриттям воєнного стану і патріотичних гасел, влада намагається відволікти увагу людей від своїх провалів у соціальній та економічній сфері. Замість того, щоб забезпечити необхідну підтримку пенсіонерів, інвалідів, бюджетників і всіх соціально-незахищених категорій українських громадян, влада переслідує, залякує і всіляко обмежує незгодних з її політикою.

Боротьба з інакомисленням набула в Україні загрозливого розмаху. Обшуки і арешти, багатомісячні незаконні утримання в СІЗО людей, що критикують владу та її конкретних чиновників, блокування і перешкоджання діяльності телеканалів при потуранні правоохоронних органів – все це стає постійною хронікою в звітах про Україну міжнародних журналістських та правозахисних організацій.

Саме свобода слова заважає цій владі грабувати власний народ, прикриваючись «патріотизмом» і пропагандистської істерією.

Чим більше обвалюється рейтинг нинішнього режиму – тим більше не знає жалю влада до власного народу і тим радикальніші її кроки.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ звертає увагу представників міжнародної громадськості на злочинні дії режиму, який прагне побудувати справжній тоталітаризм.

Ми виступаємо категорично проти наступу на свободу слова, тиску на ЗМІ та переслідування незгодних з політикою чинного режиму.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – єдина сила, здатна зупинити це свавілля та повернути мир в Україну.

Разом ми переможемо!

 

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи