Зупинка Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією стала одним з елементів передвиборного піару влади, яка не замислюється ні про наслідки цього кроку для простих українців, ні про долю українських моряків.

Черговий виток ескалації у взаєминах між Україною і РФ відтерміновує діалог зі звільнення наших моряків, можливості для встановлення миру в Україні. Цим демаршем режим хоче закріпити в Україні стан війни і показує абсолютну зацікавленість у продовженні бойових дій на Донбасі.

Нинішня Верховна Рада стала маріонеткою в руках чинного президента. Прийняті ними рішення – це закріплення курсу на мілітаризацію суспільства і чергове підштовхування країни до прірви повномасштабного збройного конфлікту і тотальної розрухи. Положення цього договору лежать в основі кількох сотень угод з міжнародного права за участю України і РФ. І його розірвання призведе до незворотних та катастрофічних наслідків для України.

Більше того, влада не замислюється про безпеку і захист кількох мільйонів українців, які в силу бездарної економічної політики режиму змушені виїжджати на роботу до РФ. Так само, як і не замислюється  про родинні зв’язки  між громадянами двох країн. Мільйони рідних людей позбавляють можливості спокійно жити, спілкуватися та їздити один до одного в гості.

Ця влада є загрозою для всього українського суспільства. Вони поглиблюють конфронтацію і впроваджують заборони, арешти, обшуки і цензуру. Всі їх дії мають агресивно-негативний характер. Вони вже не зможуть повернути ситуацію назад і вирішити конфлікт мирним шляхом. Так поводяться політичні банкрути, які розуміють, що точка неповернення пройдена.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ стоїть на твердій позиції: єдиний шанс врятувати Україну від прірви, припинити знущання над власним народом, і вирішити конфлікт мирним шляхом – прибрати нинішню владу і піти на прямі переговори між керівництвом України та Росії за підтримки європейських партнерів. Після нашої перемоги на виборах ми забезпечимо деескалацію відносин з РФ і принесемо в Україну мир.

Тільки ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – єдина сила, яка в змозі зупинити повномасштабну війну в Україні.

Україна не буде заручником бездарних політиків, які остаточно втратили підтримку людей!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи