Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє, що всі опозиційні сили мають об’єднатися заради миру, стабільності і розвитку України. Заради порятунку країни і кожного українця ми даватимемо рішучу відсіч нинішньому режиму, а не укладатимемо з ним угоди.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє про створення парламентської групи з однойменною назвою. «Опозиційний блок» залишається в минулому, ми рухаємося далі для об’єднання всієї опозиції і її участі в президентських, парламентських і місцевих виборах.

До нашої групи вже висловили бажання приєднатися народні депутати з інших фракцій, зокрема з «Опозиційного блоку», які розуміють, що майбутнє України – за встановленням миру, стабільності та економічним розвитком. Наша мета – створити найбільшу депутатську групу в парламенті якщо не в цьому скликанні, то обов’язково в наступному складі Верховної Ради.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє, що будь-які нападки на об’єднану опозицію є пособництвом чинній владі і спрямовані проти інтересів простих людей. Наше завдання – захистити українців від чинного владного режиму, а не відстоювати інтереси нинішніх правителів.

Наша рішучість і впевненість у своїх силах засновані на переконанні: українці хочуть змін і готові підтримати відповідальних політиків, здатних принести країні мир, єдність і розвиток.

Ми своїм прикладом показали, що потрібно відкинути особисті амбіції і об’єднатися, це те, чого чекають від нас люди.

Ми дійшли згоди і висунули єдиного кандидата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на наступні президентські вибори, почали формування регіональних штабів. Також ми прийняли рішення про спільну участь представників ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у виборах до Верховної Ради України та в місцевих виборах всіх рівнів.

Як і раніше, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ залишає свої двері відкритими для всіх справжніх опозиційних сил, які усвідомлюють загрозу, що нависла над нашою країною, прагнуть відновити стабільність і припинити війну.

На даному етапі у нас три ключових завдання:

1. Встановлення миру в країні.

2. Припинення економічного геноциду українського народу.

3. Створення незалежної та процвітаючої нейтральної країни.

Громадянський мир, діалог і взаєморозуміння, відновлення єдності суспільства і територіальної цілісності на основі загального майбутнього, компромісів і взаємного прощення за минулі трагедії – шлях для об’єднання нашої країни.
Україна для всіх одна. В єдності – сила. В єдності – майбутнє.

Тільки об’єднавшись, ми переможемо!

 

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи