Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

За п’ять років свого правління Петро Порошенко не виконав жодної своєї передвиборчої обіцянки. Країна розколота, війна на Донбасі щодня забирає життя українських громадян по обидві сторони лінії зіткнення. Політиці примирення Порошенко віддав перевагу курсу на розпалювання міжетнічних, міжконфесійних та гуманітарних конфліктів. Такого розколу, розмежування та ксенофобії в українському суспільстві історія ще не знала.

Економіка країни посаджена на кредитну «крапельницю». Влада заклала міжнародним кредиторам працю кількох майбутніх поколінь українців. Підвищивши тарифи на комунальні послуги, зруйнувавши медицину і освіту, знищивши робочі місця, режим Порошенка прирік мільйони українських сімей на злидні. З країни тікають капітали, їдуть кращі і найбільш працьовиті громадяни.

Режим спустошив пенсіонерів, пограбував людей праці і весь цей час безсоромно наживався на розкраданні бюджету. «Корупція на крові» і премії чиновників за знущання над людьми і знищення економіки – стали візитною карткою цієї влади.

Влада з ненавистю та страхом дивиться на будь-якого політика, який прагне принести країні мир і відродити економіку. Будь-яка ініціатива, яка може полегшити життя людей, викликає напади безсилої люті. А будь-який крок до миру сприймається цим режимом як спроба перекрити шлях до корупційної наживи. Тільки тому візит Юрія Бойка і Віктора Медведчука до Російської Федерації викликав такий напад роздратування і гніву у президента.

Перші за п’ять років прямі переговори в Москві показали, що шанс на мир, відродження економіки і поліпшення життя людей є. І в разі перемоги Юрія Бойка та його соратників війна буде припинена і країна відродиться. Цього нинішня влада ніколи не зможе прийняти.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ послідовно реалізовує і підтримує дії, спрямовані на забезпечення миру, єдності та розвитку України. Ми впевнені, що за активної підтримки громадян у Юрія Бойка є всі шанси вийти до другого туру виборів і перемогти авторитарний, войовничий і корумпований режим. Все, що залишилося цій владі на чолі з Петром Порошенком – програти і на колінах покаятися перед людьми за п’ять років горя, злиднів і страждань.

Партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Останні записи