Система свавілля, замовних кримінальних справ і політичних репресій, що активно використовувалися злочинною владою Порошенка, не тільки не зруйнована з приходом президента Зеленського, а й активно ним використовується. Доказ ‒ розіграна комбінація президента України, Генеральної прокуратури та Служби безпеки України.

Юлія Мендель, прес-секретар президента України, коментуючи поїздку голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука і співзасновника цього об’єднання Юрія Бойка у Санкт-Петербург та їхні переговори з главою «Газпрому» Олексієм Міллером, заявила: «…Їздили вже двічі до країни-агресора, зустрічалися там із представниками країни-агресора, а також найбільшою державною компанією, і немає ніяких абсолютно правових рішень з цього приводу».

Практично відразу Лариса Сарган, прес-секретар генпрокурора України, опублікувала заяву, в якій поклала відповідальність за відсутність просування в цьому питанні на СБУ.

Служба безпеки України у той самий день повідомила, що почала розслідування щодо поїздки Юрія Бойка і Віктора Медведчука в Росію.

Синхронність цих заяв, як і миттєвий початок кримінального розслідування, говорить про те, що і Генеральна прокуратура України, і СБУ, і президент Зеленський зацікавлені у збереженні корумпованої та репресивної системи політичного переслідування і розправи над інакомислячими. І тому ставленики Порошенка Юрій Луценко та Василь Грицак легко знаходять спільну мову і використовують найбрудніші і протизаконні методи злочинної влади Порошенка ‒ уже спільно з президентом Зеленським.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи