У Бердичеві Житомирської області відбувся черговий Форум «Жіночий погляд на майбутнє України в рамках передвиборної кампанії 2019 року». На зустріч із жінками завітали народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, довірені особи кандидата на пост Президента Раїса Гула, Наталія Рибак та Наталія Леонченко, опозиційний депутат Бердичівської міської ради Наталія Онуфрієнко.

Учасники заходу обговорили суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в країні. Для кожного головним є мир, а тому рейтинг Юрія Бойка серед виборців щодня зростає.

«Своїм пріоритетним завданням Юрій Бойко вбачає повернення Україні миру. Водночас, на відміну від інших кандидатів, він розуміє, як важливо досягнути миру саме мирним шляхом. Переговори на рівні усіх учасників конфлікту, дотримання Мінських угод і їх впровадження в Україні на рівні законодавства. Мир стане основою для відродження країни з попелу війни та бездарної політики чинної влади. Досягнувши миру, ми зможемо йти далі, розвиватися та збагачуватися», — наголосив Юрій Павленко.

«Юрій Бойко — освічена, високопрофесійна людина, вмілий управлінець та має не менш професійну команду. Водночас, він людина скромна: мало хто знає, що у 2004 році Юрій Анатолійович отримав від держави Зірку героя, адже зумів вивести Україну з кризи без шкоди для населення. Натомість сьогодні за помилки чинної влади платимо ми усі: високими тарифами та мізерними пенсіями і зарплатами. Юрій Бойко вміло та ефективно керував державними підприємства та національними корпораціями, і навіть цілими економічними галузями. Впевнена, він гідно керуватиме державою і зможе підняти Україну з колін», — підкреслила Раїса Гула.

Мирна Україна, Успішна економіка, Гідне життя та соціальний захист кожному — пріоритетні напрямки передвиборчої кампанії Юрія Бойка. Саме тому учасники Форуму жінок у Бердичеві одноголосно підтримали резолюцію на підтримку кандидата на пост Президента України Юрія Бойка.

«Ми закликаємо жінок України підтримати своїм голосом кандидата у Президенти України Бойка Юрія Анатолійовича, як людину, яка зможе об’єднати суспільство заради України. Юрій Бойко здатний вирішити проблему збройного протистояння, встановити мир, побороти бідність, встановити справедливі ціни та тарифи, скасувати нелюдські реформи, встановити закон і правопорядок», — зачитала резолюцію форуму Наталія Онуфрієнко.

Закінчився захід флешмобом: жінки та діти запустили у небо повітряні кульки з вигуками «Ми за мир!».

Останні записи