Мешканки смт Брусилів (Житомирська область) під час Форуму жінок прийняли резолюцію на підтримку кандидата на пост Президента України Юрія Бойка.

Жінки Брусилова поспілкувалися з довіреними особами Юрія Бойка Раїсою Гулою та Наталею Рибак — депутатами Житомирської обласної ради, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ. Зустріч пройшла у вигляді жвавої дискусії та обговорення цілей Юрія Бойка, які співпадають з бажаннями учасниць форуму — Мирна Україна, Успішна економіка, Гідне життя, Соціальний захист кожному.

«Форум дійсно вдався. Жінки прийшли не просто послухати нас, довірених осіб. Навпаки, вони перейняли ініціативу й самі поділилися думками щодо Юрія Бойка як гідного, високопрофесійного чоловіка, чудового управлінця. Вони вірять, що наш кандидат зможе витягнути Україну з прірви, повернути країні мир та процвітання. Тому у день виборів неодмінно зроблять правильний вибір», — підкреслила Раїса Гула.

Звісно не обійшлося без обговорення нинішнього соціально-економічного становища в Україні. Люди у таких невеликих містечках як Брусилів, особливо гостро відчувають усю безвідповідальність дій чинної влади.

«Роботи усім не вистачає й люди абсолютно різного віку, як скрізь по Україні, вимушені їхати на заробітки за кордон. Освітня й медична реформи провалені. Це ще раз доводить думку, що результат запроваджених змін слід оцінювати не у великих містах, де часто все робиться «на показ», а, наприклад, у Брусилові. Не менш болючою проблемою залишається відсутність нормальних доріг — як у районному центрі, так і у навколишніх селах. Усі ці питання потребують нагального вирішення. Але для цього країну повинен нарешті очолоти справжній господар з конкретним планом дій», — наголошує Наталія Рибак.

«Юрій Бойко та ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ — це шанс кожного українця на гідне майбутнє для себе та своїх дітей. Це наш шанс повернути Україні мир та повагу всього світу. Все більше й більше українців, в тому числі й жителів Житомирщини, усвідомлюють це і відкрито заявляють про свою підтримку Юрію Бойку», — резюмувала Раїса Гула.

Останні записи