У резолюції наголошується, що кандидат на пост Президента України Юрій Бойко – єдиний, хто має бачення, стратегію та конкретний покроковий план виведення країни з кризи.

Резолюція була прийнята під час Форуму жінок у смт Ружин (Житомирська область). На зібрані були присутні багатодітні матері, жінки з сімей вимушених переселенців, очільники місцевих рад, підприємці, представниці найрізноманітніших професій, активні та небайдужі ружинчанки. Вони обговорили складні реалії сьогодення та одноголосно підтримали Юрія Бойка.

«Останні п’ять років стали випробуванням на міцність для кожного українця. Економічний занепад, війна, злидні, бідність, тарифний геноцид, зростання рівня корупції, а на додачу антилюдські пенсійна, медична й освітня реформи. В Україні загострюється демографічна криза, й політика держави має бути спрямована на підтримку молодої сім’ї та дітей. Натомість чинною владою скорочені реальні виплати при народженні дитини. А незначне підвищення заробітних плат повністю з’їдає інфляція. Серед усього цього хаосу лише Юрій Бойко є політиком, який зможе об’єднати суспільство заради спільної мети – мирної та процвітаючої України», — зазначила довірена особа кандидата на пост Президента України Юрія Бойка, депутат Житомирської облради Раїса Гула.

Гостем Форуму жінок Ружинщини став народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОМИ — ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.

«Український народ втомився жити у бідності й страху. Молоді люди все менше створюють сім’ї, адже розуміють скільки потрібно коштів для її утримання. Рятуючись від злиднів, вони не роздумуючи залишають рідні домівки у пошуках заробітку. Українці – добрі, розумні, працьовиті люди, які заслуговують на гідне життя. Громадяни вдосталь натерпілися принижень від нинішнього режиму. Тому саме зараз від нашого з вами вибору залежить майбутнє України», — наголосив Юрій Павленко.

«Закликаємо жінок України підтримати своїм голосом кандидата у президенти Юрія Бойка. Він вирішить проблему збройного протистояння, поверне мир на нашу землю, здолає бідність, встановить справедливі тарифи, скасує нелюдські реформи, відновить законність і правопорядок», — підкреслила Раїса Гула.

У резолюції на підтримку кандидата на пост Президента України Юрія Бойка жінки Ружинщини підтримали пріоритетні напрями його передвиборчої програми: мирна Україна, успішна економіка, гідне життя, соціальний захист кожному.

Останні записи