1 березня в Донецькій області пройшов З’їзд жінок України, участь в якому взяли понад 700 жінок-лідерів з усіх регіонів країни. Учасниці з’їзду звернулися до всіх кандидатів в президенти України із закликом зняти свої кандидатури на користь єдиного опозиційного кандидата від Південного Сходу, який має найвищий рейтинг і шанси на перемогу. Жінки також прийняли резолюцію, де викладені їхні головні вимоги – досягнення миру і соціальний захист людей.

«П’ять років війни навчили нас об’єднуватися, діяти, будувати мир! Разом з жінками-лідерами України ми розробили жіночий мирний план, більшість пунктів якого лягли в основу резолюції ПАРЄ по Україні. Ризикуючи життям, жінки здійснили понад 100 гуманітарних місій в зони активних бойових дій на Сході України, де надали гуманітарну, юридичну та психологічну допомогу понад 30 тисячам дітей і мирних жителів. Ми виконали фантастичну роботу і показали приклад всім – що в найвідповідальніший для країни момент потрібно проявити мудрість і об’єднатися, відклавши в сторону амбіції і суперечності», – підкреслила ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир» Наталія Королевська.

Учасниці з’їзду закликали всіх кандидатів в президенти наслідувати їхній приклад, заради якнайшвидшого повернення миру до України.

«Сьогодні жінки, що представляють всі регіони країни, звернулися до всіх кандидатів в президенти України із закликом об’єднати зусилля, відкласти в сторону всі політичні амбіції, суперечності і зняти свої кандидатури на користь єдиного кандидата Юрія Бойка, який має найвищий рейтинг і шанси на перемогу, щоб якомога швидше повернути мир в Донбас. Для жінок – це буде найкращим подарунком на 8 березня», – заявила Наталія Королевська.

Останні записи