Представниці Національної платформи «Жінки за Мир» побували в Свято-Успенській Святогірській лаврі, передали подарунки дітям переселенців і помолилися за мир в Україні.

«Свято-Успенська Святогірська лавра – особливе місце. За роки війни підтримку, тепло і домашній затишок тут знайшли десятки тисяч переселенців і постраждалих від бойових дій мирних людей. І сьогодні тут проживає близько 200 переселенців, більшість з яких – це сім’ї з дітьми. І вони, як ніхто інший, мають велику потребу в турботі та підтримці», – зазначила ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир» Наталія Королевська.

«Жінки за Мир» передали подарунки для діток переселенців, які проживають в лаврі. Шкільне приладдя, іграшки та солодощі збирали жінки з усіх областей України.

«У цьому святому місці людям повертають надію і віру в завтрашній день! Коли п’ять років тому Донбас здригнувся від війни, Святогірська лавра прийняла понад 30 тисяч переселенців. З них тисяча в монастирі проживала постійно, три-п’ять тисяч на день отримували тут допомогу і харчування. І величезна заслуга в цьому владики Арсенія, який теплотою свого серця зігрів десятки тисяч людей, які потребують турботи та підтримки. Це – приклад всім, як потрібно об’єднуватися, діяти і разом повертати території, людей і мир в нашу країну!» – зазначила Наталія Королевська.

Останні записи