Напередодні великодніх свят представниці Національної платформи «Жінки за Мир» в рамках постійно діючої гуманітарної місії привезли дітям, жінкам, і людям похилого віку, які мешкають у прифронтових селищах Луганської та Донецької областей, понад три тисячі пасок, а також необхідну гуманітарну допомогу.

До благодійної ініціативи приєдналися сотні жінок з усіх областей України, а також підприємства, які передали допомогу, виконавши свою мирну, соціальну функцію.

У ці передсвяткові дні гуманітарна місія працює в «червоній» зоні Донбасу, де проживають тисячі мирних громадян і дітей, – Новотошківці, Станиці Луганській, Мар’янці, Красногорівці, Торецькому, Світлодарську, Авдіївці, Золотому, Павлополі, Орловському, Широкино, Попасній, Троїцькому, Новолуганському, Луганському, Миронівському.

«Учасниці нашої постійної діючої гуманітарної місії провели в дорозі багато годин, подолали сотні кілометрів, щоб побувати в кожній родині з прифронтових селищ. Святковий вантаж роздали людям похилого віку, сім’ям, де виховуються діти-сироти, діти, позбавлені сімейного тепла, маленькі переселенці і дітки з невтішними діагнозами. Ці сім’ї живуть в дуже важких умовах, і ми просто зобов’язані допомогти і підтримати їх! »- зазначила ініціатор Національної платформи« Жінка за Мир »Наталія Королевська.

Також напередодні свята активісти змогли роздати сотні великодніх пасок дітям, які разом з батьками перетинали лінію розмежування на КПВВ «Майорськ». Наскільки це важливо для дітей – було зрозуміло по їх сяючим очам і щасливим посмішкам.

«Ситуація, що склалася на Сході країни, критична – дитячі сади, центри реабілітації, дитячі будинки сімейного типу, багатодітні сім’ї, пенсіонери мають гостру потребу в гуманітарній та соціальній підтримці. Поки держава протягом п’яти років закриває очі на ці проблеми, людям продовжують допомагати волонтери. І гуманітарні місії Національної платформи «Жінки за Мир» в черговий раз доводять – миру можна досягти, якщо об’єднатися і діяти», – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи