Атракціон небаченої щедрості від збанкрутілої єврореформаторської влади: Кабінет Міністрів України надав можливість «непрозорому монстру» НАК «Нафтогаз України» знизити ціну на газ для населення. З милостивого дозволу НАК вона з квітня 2019 року може бути знижена на… 17 копійок за кубометр. Таким чином, кінцева ціна газу для побутових споживачів складе 8,38 грн замість 8,55 грн за кубометр.

Інакше кажучи, ціну газу для населення буде знижено аж на 2%. І це при тому, що, за даними МЕРТ, середня митна вартість імпортного природного газу, що склалася у процесі його митного оформлення під час ввезення на територію України, знизилася на 14,5% ‒ з $339,2 (у листопаді 2018-го) до $290,9 (у лютому 2019-го) за тисячу кубометрів. У березні та квітні ціна, безсумнівно, буде ще нижче з урахуванням закупівельної ціни $226 і $217 відповідно. Але влада, яка влаштувала тарифний геноцид для свого народу, має намір і далі заробляти на корупційних схемах, продаючи населенню утридорога так званий європейський газ.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ викрила корупційні схеми української влади та європейських прокладок і довела, що оборудка «Дюссельдорф+» ‒ цинічний обман доведених до злиднів українських громадян.

Більш того, представники партії Юрій Бойко і Віктор Медведчук провели результативні переговори у Москві з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і керівником «Газпрому» Олексієм Міллером щодо прямих поставок російського газу в Україну і зниження вартості блакитного палива для населення на 25% від ринкової ціни.

За це проти нашої партії влада застосовує небачений за всі роки незалежності пресинг: нас переслідують, нам загрожують відкриттям кримінальних справ, на нас нацьковують «нацтітушек». У передсмертній агонії влада, яка намагається зберегти корупційні схеми і продовжувати обманювати мільйони українців, готова на все.

Але ми не відступимо. Ми захищаємо і будемо захищати право українців жити у вільній країні, ми піднімемо економіку і забезпечимо не лише справедливі тарифи, а й соціальний захист українців.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи