Звернення Юрія Бойка

Шановні однопартійці, соратники, друзі!

Україна готується до виборів президента. Це наш шанс змінити нищівний державний курс і запобігти національній катастрофі. Можливість повернути мир і стабільність на українську землю, забезпечити розвиток національної економіки та захистити інтереси мільйонів наших співгромадян.

Нам протистоїть жорстокий і цинічний, повністю збанкрутілий режим, не здатний припинити війну і вивести країну з кризи. Ця влада довела країну до розрухи, а українські сім’ї прирекла на злидні та дотаційне рабство. Сьогодні вони задіяли силові, адміністративні та політичні важелі, щоб за всяку ціну забезпечити продовження свого правління.

Наша перемога реальна. Для цього ми з Вадимом Рабіновичем і партією «За життя» почали процес об’єднання всіх опозиційних сил. На фундаменті партій «Опозиційний блок» і «За життя» ми створили «ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ»!

Готовність взяти участь в об’єднанні опозиційного руху вже висловили багато партій і громадських організацій.

Після цього влада за допомогою підконтрольних їй депутатів зробила спробу захоплення «Опозиційного блоку». У підсумку він перестав існувати політично. Сьогодні «Опозиційний блок» повністю підконтрольний президентові Порошенко.

Але я впевнений, що будь-які спроби розколоти опозицію і зірвати об’єднавчий процес приречені на поразку. Ми об’єднаємося і переможемо. З нами мільйони українців. Разом ми повернемо Україні мир, стабільність і розвиток!

Я закликаю вас усіх приєднуватися до «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ -–ЗА ЖИТТЯ»!

З повагою Юрій Бойко

 

Останні записи